Derneğimiz Erhan Aksay Futbol Turnuvasına Katılıyor.

TARİH SAAT TAKIMLAR SONUÇ
21.05.2013 22.00 HATAY BEŞİKTAŞLILAR DERNEĞİ ELEKTRONİKÇİLER ODASI 1-1
28.05.2013 17.30 HATAY BEŞİKTAŞLILAR DERNEĞİ BOZLU KÖYÜ  
04.06.2013 20.30 HATAY BEŞİKTAŞLILAR DERNEĞİ KARBEYAZLILAR  
11.06.2013 17.30 HATAY BEŞİKTAŞLILAR DERNEĞİ YAYLADAĞLILAR DERNEĞİ  
18.06.2013 22.00 HATAY BEŞİKTAŞLILAR DERNEĞİ Y. AYDINBAHÇE  
25.06.2013 19.00 HATAY BEŞİKTAŞLILAR DERNEĞİ AGC  
02.07.2013 19.00 HATAY BEŞİKTAŞLILAR DERNEĞİ KUYUMCULAR ODASI  

Reyhanlı İlçemizde meydana gelen hain saldırıyı lanetliyoruz.

Reyhanlı ilçemizde meydana gelen patlamalarda hayatını kaybeden masum insanlarımıza Cenab-ı Allah(C.C.)tan rahmet, yakınlarına sabırlar dilerken yaralılarımıza da acil şifalar diliyoruz. Tüm dileğimiz bu hain saldırıyı gerçekleştirenlerin bir an önce yakalanarak, hak ettikleri cezayı almalarıdır.

Büyük Beşiktaş camiası olarak her ne sebeple olursa olsun ve her kim tarafından yapılırsa yapılsın bütün terör eylemlerini lanetliyoruz.

Kamuoyuna saygıyla duyururuz.

HATAY BEŞİKTAŞLILAR DERNEĞİ YÖNETİM KURULU

Yıldız Kız Basketbol Takımımız Türkiye Şampiyonu oldu.

Antakya Spor Salonu’nda oynanan final karşılaşmasının ilk periyodunu siyah-beyazlılarımız, 6-1 önde geçti. İkinci periyotta toparlanan Takımımız, soyunma odasına 22-14 galip gitti. Etkili oyununu 3. çeyreğe taşımasını bilen Ekibimiz, son periyoda 40-30 önde gitti. Oyunun son bölümünde rakibinin farkı eritme çabalarına izin vermeyen Takımımız maçı 52-45 kazanarak Türkiye şampiyonluğuna uzandı.

Karşılaşmada en skorer oyuncumuz 17 sayıyla Zeynep Canbaz olurken onu 10’ar sayıyla Beril Albayrak, Sevgi Uzun ve İrem Kikiler takip ettiler.Yıldız Kız Basketbol Takımımız, şampiyonluk kupasını Türkiye Basketbol Federasyonu Samer Şenbayrak’ın elinden aldı. 

[Not a valid template][Not a valid template][Not a valid template][Not a valid template]

Yıldız Bayanlar basketbol takımımız FİNALDE

04.05.2013 tarihinde oynanan yarı final maçında takımımız Botaşspor takımını yendi. Finalde takımımızın rakibi Galatasaray ile yapılacak karşılaşma; 05.05.2013 tarihinde saat 15.00 de Antakya kapalı spor salonunda yapılacaktır.

Tüm taraftarlarımızı takımımıza destek olmaya davet ediyoruz.

[Not a valid template][Not a valid template][Not a valid template][Not a valid template][Not a valid template][Not a valid template][Not a valid template]

Beşiktaş Yıldız Bayanlar Basketbol Takımımız Yarı Finalde

Beşiktaş Yıldız Bayanlar Basketbol takımı Antakya'da yapılmakta olan karşılaşmalarda İstanbul Üniversitesi Yıldız Bayanlar Basketbol takımını çekişmeli geçen karşılaşma sonunda mağlup etti. 

Baştan sona karşılaşmayı önde götüren takımımız hakemlerin yanlış kararlarına rağmen rakibini farklı yenmeyi başardı.

Takımımızın sporcuları, yöneticleri ve teknik heyetini kutlaken, şampiyon olmalarını temenni ediyoruz.

04.05.2013 tarihinde kapalı spor salonunda saat 17.00 de başlayacak yarı final maçına bütün taraftarlarımız davetlidir.

[Not a valid template][Not a valid template][Not a valid template][Not a valid template][Not a valid template][Not a valid template][Not a valid template][Not a valid template][Not a valid template][Not a valid template][Not a valid template][Not a valid template][Not a valid template]

Beşiktaş JK Resmi sitesinde haber yapıldık.

Beşiktaş Yıldız Bayanlar Basketbol takımıza Antakya'da göstermiş olduğumuz misafirperverlik Beşiktaş Kulübümüzün resmi internet sitesinde konu yapıldı.
Hem kulübümüze hem de bize güzel günler yaşatan Basketbol takımı oyuncularımıza, yönetici ve çalıştırıcılarına gönülden teşekkürler ediyoruz.

Siz herşeye lâyıksınız.

Sağolun Varolun.

Hatay Beşiktaşlılar Derneği Yönetim Kurulu

[Not a valid template]

Yönetim kurulumuz Beşiktaş Yıldız Bayan Basketbol Takımımızı misafir etti.

Yıldız Bayanlar Türkiye Şampiyonası için şehrimizde bulunan Beşiktaş Yıldız Bayanlar Basketbol Takımımızı ve Yöneticilerine; Hatay Beşiktaşlılar Derneği olarak akşam yemeği verdik. Genç sporcularımızın başarılı karşılaşmalar çıkardıkları turnuvanın takımımızın şampiyonluğu ile sonlanmasını temenni ediyoruz.