Gururluyuz…. İlk 5’teyiz.

Beşiktaş JK Dernekler ve Taraftarlardan sorumlu birim tarafından yapılan puanlandırma ve derecelendirme sonucunda; Derneğimiz HATAY BEŞİKTAŞLILAR DERNEĞİ 2014-2015 yılı boyunca yapılan etkinliklerde yurtiçi ve yurtdışında faaliyet gösteren 151 taraftar derneği içerisinde ilk 5’e girmiştir.

Tüm kamuoyu ve taraftarlarımıza gururla duyurur. Derneğimize destek veren tüm üye ve hemşehrilerimize teşekkür ederiz.

Hatay Beşiktaşlılar Derneği Yönetim Kurulu

Beşiktaşımız’ın 112. kuruluş yıl dönümü kutlamalarına tüm Hataylı hemşehrilerimiz davetlidir.

Beşiktaşımız’ın Kuruluşunun 112.Yıl kutlamaları kapsamında ilimizdeki protokol üyelerinin  katılımıyla, taraftarlarımız, dernek üyelerimiz ve  tüm halkımıza pilav, ayran ve turşu ikramı olacağı gibi saat 19:03 de havai fişek gösterisi yapmayı planlamaktayız. Ayrıca derneğimize 2015 yılı itibari ile katılmış olan yeni üyelerimizin tanıtımı ve Beşiktaş rozeti takdimi olacak ve 112. Yaş günü pastamız kesilecektir. Hemen ardından Beşiktaş-Club Brugge maçı tüm protokol üyeleri, dernek yönetim kurulu üyeleri ve tüm Beşiktaş taraftarları ile derneğimizde barkovizyon da izlenecektir.

Başkanımızın basın bülteni

Yönetim Kurulu Başkanı olduğum 2013 yılından bu yana sürekli faaliyette olan derneğimiz bir çok yenilik ve ilklere imza atmıştır. Bunların en başında 11 yıldır hiç kapanmadan devam eden futbol okulumuz bulunmaktadır. Bunun yanı sıra 2015 Yılı itibari ile Hatay Beşiktaşlılar Derneği’ne bağlı olarak Basketbol Okulunun faaliyete gireceğini bildirmek isterim. Amacımız Spor ahlakı ve sosyal sorumluluk bilincinde sportif hizmet sunmaktır.

Basketbol Okulumuzun amacı; BJK Basketbol Takımlarına oyuncu yetiştirmektir. Basketbol Okulumuz da öğrencilerimiz, fiziki yapıları, yaşları ve seviyelerine uygun olarak hazırlanmış programlar dahilinde antrenman yapacaklardır. Öncelik, çocukların sağlıklı bireyler olarak yetişmeleri için spor yapmalarını sağlamaktır. Basketbol Okulumuza Hatay’ın yetiştirdiği ender basketbol hocalarından Mahmut Denk ile yola başlamış bulunmaktayız. Kendisini Hatay’ı Kadın Basketbol ligine taşıyan üstün başarısından dolayı bir kez daha kutluyorum.Bu başarılarını Beşiktaş Basketbol Okulu adı altında devam edeceğine gönülden inanıyorum.Böylelikle basketbolda Beşiktaş Markası ve Mahmut Denk Hocamızın önderliği ile toplum bilinci yüksek,sosyal olan ve yetenekleri ile ön plana çıkan çocukları, alt yapı takımlarımıza kazandırarak, profesyonel basketbolcu olma yolu da açılacağına eminim.

Bizi kırmayıp Hatay Beşiktaşlılar Derneği bünyesinde açılacak olan Basketbol Okulumuza eğitim verecek olmasından dolayı Mahmut Denk hocamıza tekrar teşekkür ederim.

Acı Kaybımız

Derneğimizin kurucu başkanı Sayın Mehmet Uğur Çetindağ’ın muhterem annesi vefat etmiştir. Merhumeye Cenab-ı Allah’tan rahmet, yakınları ve camiamıza sabırlar dileriz.
Cenaze 13.03.2015 tarihinde Cuma namazına müteakib kılınacak cenaze namazından sonra mezarlık kompleksinden kaldırılacaktır.
Hatay Beşiktaşlılar Derneği Yönetim Kurulu