VEFAT

Derneğimiz kurucu üyelerinden Sayın Serdar KANMAZ’ın annesi vefat etmiştir.
Merhumeye Cenab-ı Allah’tan rahmet yakınlarına da sabırlar dileriz.

Hatay Beşiktaşlılar Derneği
Yönetim Kurulu

VEFAT

Dernek kurucumuz Sayın M. Uğur ÇETİNDAĞ’ın ablası Nevin KARABACAK Hanımefendi vefat etmiştir.
Merhumeye Cenab-ı Allah’tan rahmet yakınlarına da sabırlar dileriz.

Hatay Beşiktaşlılar Derneği
Yönetim Kurulu

Basın Açıklaması

Başkanımız Mehmet Yıldız’ın, son zamanlarda artan spor okulları ile  ilgili, basın açıklaması.

BJK Spor Okulu Olarak, “TEK YETKİLİ BİZİZ”

Hatay’da, kısa zamanda adını geniş kitlelere duyuran ve başarıları ile kamuoyunun takdirini toplayan Hatay Beşiktaşlılar Derneği Futbol Okulu, genç sporculara eğitim vermeyi sürdürmektedir. Hatay’da Beşiktaş Spor Kulübünün spor okulu dalında tek yetkili kuruluşu olan Hatay Beşiktaşlılar Derneği futbol okulu, kararlılık ve azimle başarılarına başarı katmaya devam etmektedir.

Son zamanlarda, Hatay Beşiktaşlılar Derneğinin dışında, Beşiktaş ismini kullanarak spor okulu açan hiçbir kuruluşa itibar edilmemelidir. Beşiktaş Spor Kulübünün, Hatay’daki tek yetkili spor okulu bizim bünyemiz altındadır ve adı  “Hatay Beşiktaşlılar Derneği Spor Okuldur”. Bunun dışındaki Beşiktaş ismini taşıyan derneklerin Beşiktaş spor kulübü ile hiçbir alakası yoktur.

Hatay Beşiktaşlılar Derneği olarak amacımız, Beşiktaş Kulübüne her dalda iyi sporcular yetiştirmektir. Bunun için; Kâr amacı gütmeden, Beşiktaş’ımıza ve Türk sporuna başarılı gençler yetiştirmektir. Bu manada, atılacak her adımı, planlı olarak atıyoruz. Dernek olarak, şimdiye kadar yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Bundan hiç kimsenin kuşkusu olmasın. Beşiktaş’a gönül vermiş Hataylılar ve çocuklarını spor okullumuza gönderen ailelere buradan sesleniyoruz; “İçiniz ve gönlünüz rahat olsun, Hatay Beşiktaşlılar Derneği olarak, Hatay’da Beşiktaş’ı ve spor okulunda eğitim gören çocuklarımızı en iyi yerlere getirmek, bizim boynumuzun borcudur. Bunun için ne gerekiyorsa yaptık ve yapmaya devam edeceğiz.”

Kamuoyuna saygılarımızla arz ederiz.

Mehmet YILDIZ

Hatay Beşiktaşlılar Derneği
Yönetim kurulu Başkanı